Jak zorganizować wycieczkę do Stambułu z Bułgarii? Wskazówki krok po kroku, przydatne informacje i rady.

Jak dojechać autobusem z lotniska w Burgas do centrum Burgas oraz do Słonecznego Brzegu, jaki numer autobusu, gdzie kupić bilet, cena biletu, gdzie znajduje się przystanek, rozkład jazdy autobusów.

Jak wybrać odpowiedni dla nas hotel spośród setek ofert? Gdzie szukać pomocy i porady?

Czy opłaca się bardziej niż samolotem? Jaki jest koszt, gdzie zakupić winiety, o czym pamiętać jadąc z Polski do Bułgarii samochodem.

Jak zapowiada się sezon narciarski 2021/2022 w Bułgarii? Jak zorganizować, kiedy ruszają wyciągi?

Jeśli nigdy nie rozważałeś Bułgarii jako miejsca na zimowy urlop, te argumenty Cię przekonają!

Najbardziej słoneczny kurort narciarski w Bułgarii

Bankomat często jest pierwszym poszukiwanym miejscem po dotarciu do naszej wakacyjnej bazy. Mamy pewne przyzwyczajenia z innych krajów, które nie zawsze potwierdzają się w nowym odwiedzonym państwie.

Jaka waluta obowiązuje w Bułgarii? Gdzie najlepiej wymieniać pieniądze? Czy można płacić kartą? Na co uważać?

Jak wypożyczyć samochód w Bułgarii? Jaka wypożyczalnia samochodów w Bułgarii jest najlepiej oceniania? O czym warto pamiętać wypożyczając samochód?

Aby zwiedzać Bułgarię samochodem można nim po prostu przyjechać do Bułgarii z Polski, albo wypożyczyć na miejscu. Wypożyczenie samochodu do doskonały sposób na zwiedzenie okolicy oraz dotarcie do miejsc trudno dostępnych autobusem takich jak dzikie plaże, czy punkty widokowe. Samochód daje dużą niezależność, swobodę w planowaniu trasy i możliwość zobaczenia dużo więcej w ciągu jednego dnia.

Bułgaria obostrzenia, zasady wjazdu aktualna sytuacja, relacja z kurortów w sezonie 2021.

Samolot to najszybszy środek transportu na wakacje z Polski nad Morze Czarne w Bułgarii. Lot trwa ok. 1,5 - 2h w zależności od miasta wylotu i pogody.

Na trasie samochodowej z Polski do Bułgarii do pokonania jest kilka granic, około 2000 km, ale także niezwykła przygoda i możliwość zwiedzania wspaniałych miejsc po drodze!

Organizacja wyjazdu do Bułgarii na własną rękę to świetna opcja. Dostępnych jest wiele obiektów noclegowych, linii lotniczych

Wakacje w Bułgarii z biurem podróży - plusy i minusy.

Najnowszy, a zarazem największy kurort narciarski w Bułgarii! Świetne warunki, bogate apres ski i doskonała baza hotelowa!

Najstarszy kurort narciarski w Bułgarii, zlokalizowany w górach Riła w pobliżu najwyższego szczytu Bułgarii - Musała 2925m n.p.m. zapewnia doskonałe warunki na narty w Bułgarii.

Pogoda w Bułgarii latem zachęca do zwiedzania, plażowania i korzystania z piękna tego kraju! Najczęściej odwiedzanym regionem Bułgarii jest wybrzeże, zatem przeanalizujemy pogodę dla Słonecznego Brzegu.

Warto rozważyć wycieczkę do Bułgarii wiosną, gdy wszystko się zieleni i nie ma jeszcze tłumów, jakie przybywają nad Morze Czarne w sezonie letnim.

Kiedy zaczyna się i kończy sezon w Bułgarii? Kiedy jest wysoki, a kiedy niski sezon letni.

Bułgaria, choć kojarzona głównie z letnim wypoczynkiem, może Was ugościć równie wspaniale zimą! Narty w Bułgarii to doskonały pomysł na zimowy urlop.

Czy można korzystać z telefonu z polskim numerem bez ograniczeń w Bułgarii? Co zrobić, gdy nie działa telefon?

Bułgaria - dowód, czy paszport? - znajdziesz tutaj odpowiedź na najczęściej zadawane pytanie w wyszukiwarce. Czy również dla dzieci podróżujących do Bułgarii potrzebny jest paszport, czy wystarczy dowód osobisty?

Idealne miejsce na urlop nie istnieje, ale bardzo blisko ideału jest Bułgaria!