Jak zorganizować wycieczkę do Stambułu z Bułgarii? Wskazówki krok po kroku, przydatne informacje i rady.

Jak dojechać autobusem z lotniska w Burgas do centrum Burgas oraz do Słonecznego Brzegu, jaki numer autobusu, gdzie kupić bilet, cena biletu, gdzie znajduje się przystanek, rozkład jazdy autobusów.

W kwietniu lądują pierwsze samoloty z Polski w Burgas. Bilety lotnicze są bardzo tanie, ale co można robić w tym czasie w Bułgarii?

Najbardziej słoneczny kurort narciarski w Bułgarii

Bankomat często jest pierwszym poszukiwanym miejscem po dotarciu do naszej wakacyjnej bazy. Mamy pewne przyzwyczajenia z innych krajów, które nie zawsze potwierdzają się w nowym odwiedzonym państwie.

Jaka waluta obowiązuje w Bułgarii? Gdzie najlepiej wymieniać pieniądze? Czy można płacić kartą? Na co uważać?

Jak wypożyczyć samochód w Bułgarii? Jaka wypożyczalnia samochodów w Bułgarii jest najlepiej oceniania? O czym warto pamiętać wypożyczając samochód?

Aby zwiedzać Bułgarię samochodem można nim po prostu przyjechać do Bułgarii z Polski, albo wypożyczyć na miejscu. Wypożyczenie samochodu do doskonały sposób na zwiedzenie okolicy oraz dotarcie do miejsc trudno dostępnych autobusem takich jak dzikie plaże, czy punkty widokowe. Samochód daje dużą niezależność, swobodę w planowaniu trasy i możliwość zobaczenia dużo więcej w ciągu jednego dnia.

W Burgas turyści najczęściej tylko lądują na lotnisku, albo są przejazdem. Ale Burgas to również świetny pomysł na wycieczkę jednodniową, a nawet nocleg!

Najnowszy, a zarazem największy kurort narciarski w Bułgarii! Świetne warunki, bogate apres ski i doskonała baza hotelowa!

Najstarszy kurort narciarski w Bułgarii, zlokalizowany w górach Riła w pobliżu najwyższego szczytu Bułgarii - Musała 2925m n.p.m. zapewnia doskonałe warunki na narty w Bułgarii.

Pogoda w Bułgarii latem zachęca do zwiedzania, plażowania i korzystania z piękna tego kraju! Najczęściej odwiedzanym regionem Bułgarii jest wybrzeże, zatem przeanalizujemy pogodę dla Słonecznego Brzegu.

Warto rozważyć wycieczkę do Bułgarii wiosną, gdy wszystko się zieleni i nie ma jeszcze tłumów, jakie przybywają nad Morze Czarne w sezonie letnim.

Bułgaria, choć kojarzona głównie z letnim wypoczynkiem, może Was ugościć równie wspaniale zimą! Narty w Bułgarii to doskonały pomysł na zimowy urlop.

Kajaki na rzece Veleka – jak zorganizować? ATRAKCJA PODCZAS URLOPU Plaże, góry, wioseczki, komu nadal mało zróżnicowanych atrakcji w Bułgarii – propozycja