o Mnie

Przez dziesięć lat pracy w turystyce jako animator, rezydent i pilot wycieczek, poznawałam wspaniałe zakątki świata, ale również starałam się zrozumieć potrzeby turystów. Podczas podróży zauważyłam, że tam gdzie idą wszyscy, nie zawsze spotykam to, co najciekawsze i warto sprawdzić, co kryje się za rogiem. Kiedy przydzielono mnie do Bułgarii, początkowo byłam rozczarowana, ale przekonałam się, że wystarczy zjechać z głównej drogi aby dostrzec, że tradycja i magia tego miejsca to nie relikty przeszłości, a wciąż żywa i pielęgnowana sfera życia.

Tym sposobem postanowiłam odkrywać fascynującą Bułgarię, w której od trzech lat mieszkam. Wiem, czego szukają turyści podczas wakacji, dlatego znajdziecie na moim blogu praktyczne wskazówki, recenzje restauracji i hoteli, a także inspiracje pozwalające wam podziwiać piękno Bułgarii czekające na was blisko miejsca waszego wypoczynku. Zapraszam Was na autorskie wycieczki, które organizuję: wczasywBułgarii.pl.

Moim marzeniem jest własny, rodzinny hotelik, w którym będę mogła osobiście witać każdego gościa, podpowiadając mu dokąd wybrać się na zachód słońca oraz gdzie zjeść najlepszą sałatkę szopską, a także gdzie znajdują się najpiękniejsze dzikie plaże, tak aby turyści wracający z urlopu, zabierali ze sobą najcenniejszą pamiątkę – wyjątkowe wspomnienia.

Weronika Ziółkowska

.


Wakacje w Bułgarii
wakacje marzeń

Nieodkryte miejsca

najpopularniejsze miejsca w 2021

nowe miejsce na wakacje

wakacje w Bułgarii

gdzie pojechać na wakacje booking