Wypożyczalnia samochodów w Bułgarii

wypozyczalnia-samochodow-w-bulgarii

Wypożyczalnia samochodów w Bułgarii

Jednym ze sposobów zwiedzania i spędzania czasu podczas wakacji w Bułgarii jest podróżowanie samochodem. Jeśli nie przyjechaliście do Bułgarii swoim pojazdem, a np. autokarem lub przylecieliście samolotem to zapewne będziecie poszukiwać sprawdzonej wypożyczalni samochodów. W poniższym wpisie wyjaśniam jak wypożyczyć auto oraz która wypożyczalnia samochodów w Bułgarii cieszy się najlepszymi opiniami.

DO BUŁGARII SAMOCHODEM…
ZWIEDZANIE BUŁGARII SAMOCHODEM…

jAK WYPOŻYCZYĆ SAMOCHÓD W BUŁGARII?

W związku z obecną sytuacją na świecie, wiele firm turystycznych, w tym wypożyczalni samochodów przestało funkcjonować lub funkcjonuje w ograniczonym zakresie, dlatego można teraz znaleźć dużo mniej wypożyczalni, niż przed 2020 rokiem. Wypożyczyć samochód można z pomocą recepcji hotelowej, za pośrednictwem rezydenta biura podróży, w biurze stacjonarnym jednej z wypożyczalni aut w największych miejscowościach, przez telefon lub internet.

Wypożyczając samochód warto zwrócić uwagę na kilka elementów, dzięki którym zwiedzanie samochodem będzie komfortowe i bezpieczne.

wypoczyczalnia-samochodow-w-bulgarii

wARUNKI WYNAJĘCIA SAMOCHODU

Każda wypożyczalnia samochodów ma swój wewnętrzny regulamin i obowiązujące zasady. Poszczególne wypożyczalnie mają też różne cenniki i oferują różne samochody. Można znaleźć auta ekonomiczne, luksusowe, wypożyczalnie z depozytem lub bez depozytu. W niektórych samochodach nawigacja jest wliczona w cenę wypożyczenia, w innych należy dopłacić. Podobnie jest z dodatkowymi elementami jak: kolejny kierowca, możliwość przejechania samochodem za granicę do krajów sąsiednich, czy fotelik dla dziecka.

NAJLEPIEJ OCENIANE WYPOŻYCZALNIE

Najlepiej ocenianą wypożyczalnią samochodów w Bułgarii działającą na terenie całego kraju jest Top Rent a Car, poniżej znajduje się formularz za pomocą którego możesz zamówić auto. Wybierz datę oraz miejsce zwrotu i odbioru, a następnie w kolejnych krokach zobaczysz wszystkie warunki wypożyczenia. Strona przetłumaczona jest automatycznie na język polski, natomiast przedstawiciele wypożyczalni rozmawiają m.in. po angielsku i bułgarsku.

CO WARTO WIEDZIEĆ NA TEMAT WYPOŻYCZENIA SAMOCHODU W BUŁGARII

  • możliwe jest odebranie samochodu w jednym miejscu, a zostawienia w innym (konieczne wcześniejsze uzgodnienie, czasami dodatkowa opłata)
  • najczęściej wypożyczenie możliwe jest dla osób od 21 roku życia
  • otrzymujemy samochód z pełnym bakiem i z pełnym bakiem zwracamy (chyba, że dokupimy opcję z opłatą paliwa)
  • najlepiej stawić się punktualnie, jeśli się spóźnimy, rezerwacja może przepaść (pracownicy wypożyczalni dostarczają wiele samochodów, nie mogą oczekiwać długo na klientów)
  • należy pilnować godziny zwrotu, wypożyczalnie naliczają dodatkowe, wysokie opłaty za zwrot po czasie
  • jeśli chcemy zostawić kluczyk od auta w recepcji hotelowej do zwrotu, najlepiej uzgodnić to z wypożyczalnią
  • nie zostawiamy nic na siedzeniach, gdy parkujemy samochód
Jeśli chcesz podzielić się ze mną opinią na temat wypożyczalni lub masz historię do podzielenia się, zachęcam do napisania maila lub wiadomości prywatnej przez Facebooka lub Instagrama.

Polecam wyłącznie sprawdzone przeze mnie osobiście miejsca, hotele, restauracje i firmy. Ten wpis zawiera link afiliacyjny. Za rezerwację na stronie partnera otrzymuję prowizję, która zawarta jest w cenie i nie zmienia jej. Niezależnie od tego gdzie dokonasz rezerwacji, pozostanie taka sama. Jest to wsparcie mojej działalności, które nic Cię nie kosztuje. Korzystanie ze wszystkich treści udostępnianych na blogu pozostaje darmowe.

ABY ŚLEDZIĆ NA BIEŻĄCO RELACJE Z BUŁGARII pRZEZ CAŁY ROK ZAJRZYJ:

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *